Wiosenne porządki

Czyszczenie wyskociśnieniowe chodników

300bar - czyszczenie wysokociśnieniowe chodnika - 03Początek wiosny to najlepszy czas na czyszczenie wysokociśnieniowe różnych powierzchni. Chodniki, podjazdy, parkingi czy posadzki, z różnych materiałów takich jak kostka brukowa, płyty kamienne czy betonowe wymagają gruntownego czyszczenia.

Często stosowana kostka brukowa łatwo wchłania wodę i szybko się brudzi. Zanieczyszczenia mogą wnikać pod powierzchnię kostki i zostawiać trudne do zlikwidowania przebarwienia. Brud czy mech potrafią zabrać cały jej urok i sprawić, że kostka brukowa, niegdyś zdobiąca tereny wokół budynku, z czasem stanie się nieestetycznie brudna i po prostu odstraszająca.

Podczas czyszczenia kostki brukowej najbardziej uciążliwe do usunięcia są plamy z oleju silnikowego i inne tłuste ślady. Warto tego rodzaju plamy usuwać najszybciej jak to tylko możliwe, gdyż po dłuższym okresie plamy takie stają się trudne do usunięcia.

W większości przypadków jest na to ratunek – czyszczenie wysokociśnieniowe! Oferujemy Państwu profesjonalne czyszczenie chodnika z wykorzystaniem osłony zatrzymującej zanieczyszczenia, tak by w trakcie przeprowadzanych prac nie zanieczyścić otoczenia.