Czyszczenie dachówki z mchu

Elewacje i dachy budynków z czasem tracą swój dawny blask. Na ich powierzchni osadza się kurz, smog, powstają zacieki, a także pojawiają się wykwity biologiczne, takie jak grzyby, pleśń czy mech, które nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również mają negatywny wpływ na poszycia obiektów budowlanych. Warto pamiętać, iż czyszczenie dachówki z mchu i innych zabrudzeń to bardzo ważny obowiązek, którego nie należy zaniedbywać.

Jak często przeprowadzać czyszczenie dachówki? Usuwanie mchu z poszycia budynków zaleca się wykonywać przynajmniej raz w roku. Regularne czyszczenie dachówki z mchu dotyczy każdego budynku, nawet jeśli elewacja jest nowa. Mech doskonale rozwija się w miejscach wilgotnych i zacienionych, często niewidocznych na pierwszy rzut oka, pozostając niezauważonym w różnych zakamarkach, szczelinach czy łączeniach. Cykliczne czyszczenie dachówki z mchu to więc podstawa.

Czyszczenie dachówki

Czyszczenie dachówki w Poznaniu i okolicznych miejscowościach warto zlecić profesjonalistom, rezygnując z pomysłu samodzielnego usuwania mchu i innych zabrudzeń z poszyć. Wynika to z wielu kwestii – nasza firma posługuje się wysokiej jakości sprzętem, który dociera w trudno dostępne miejsca, tym samym dając pełną gwarancję wyeliminowania wykwitów biologicznych. Ponadto nasz zespół profesjonalistów dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, mogąc dobrać odpowiedni preparat do wybranego materiału dachówek, jakie będą czyszczone. Kolejnym, ale i najważniejszym aspektem jest bezpieczeństwo – czyszczenie dachu oraz elewacji wiążę się z pracą na wysokościach, więc warto pozostawić to specjalistom.

Wysokiej jakości obsługę i kompleksowe świadczenia czyszczenia dachówki w Poznaniu z mchu i nie tylko oferuje firma 300bar. Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem wszelkich wykwitów biologicznych, plam, zacieków i wielu innych zabrudzeń, które wyglądają nieestetycznie, a co więcej – wpływają negatywnie na strukturę i kondycję dachu.

Czyszczenie dachówki z mchu – Poznań

Do czyszczenia dachówki wykorzystujemy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe od renomowanej na rynku marki Karcher, a także niezwykle skuteczne, biodegradowalne preparaty, dobierane każdorazowo do materiału, z jakiego wykonany jest dach obiektu budowlanego. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego szczegóły współpracy oraz kosztorys czyszczenia dachówki z mchu w Poznaniu ustalamy osobiście podczas rozmowy lub spotkania. Zapraszamy do kontaktu!