Czyszczenie elewacji budynków Poznań

mycie elewacji poznań

Na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski oferujemy kompleksowe czyszczenie elewacji, niezależnie od materiału, z jakiego została wykonana. Zabieg nie tylko przywraca pożądaną estetykę zewnętrznej części budynku, ale także poprawia jej stan. Pracujemy na powierzchniach takich jak: tynk akrylowy, tynk mineralny, cegła klinkierowa, aluminium, beton, piaskowiec oraz granit, stalowe, drewniane.

Czyszczenie elewacji Poznań – prace wykonujemy metodą ciśnieniową gorącą wodą, co znacząco wpływa na moc czyszczenia. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami marki Karcher, które podają wodę pod odpowiednim ciśnieniem i temperaturą. Różnorodne dysze oraz głowice pozwalają dokładnie wyczyścić całą powierzchnię elewacji wraz z miejscami o utrudnionym dostępie. Stosujemy także pianownice, którymi nakładamy biodegradowalne detergenty, skutecznie radzące sobie na przykład z wykwitami mchów, porostów czy glonów.

Czyszczenie elewacji pozwala przywrócić pierwotną estetykę budynkowi. Na przykład cegła, czy tynk stanowi efektowny element ozdobny, jednak z czasem na skutek działania zróżnicowanych warunków atmosferycznych, czy kurzu, mchów, porostów jej powierzchnia staje się matowa i nieestetyczna. W wielu miejscach widoczne są zacieki, które psują efekt wizualny nieruchomości. Klientom chcącym skutecznie wyczyścić fasadę budynku zapewniamy kompleksowe i bezpieczne rozwiązania, które wyróżniają się wysoką skutecznością.

Prace wykonujemy w zależności od konstrukcji budynku z ziemi, z drabin, z rusztowania, alpinistycznie, z użyciem podnośnika koszowego, dzięki czemu możemy oferować swoje usługi także właścicielom obiektów handlowych, usługowych, budynków mieszkalnych, jedno- lub wielorodzinnych, na przykład bloków, kamienic. Wykonujemy również czyszczenie drewnianych elewacji, na których największym problemem są wykwity mchu, glonów oraz pleśni. Stosowane środki biodegradowalne dedykowane do danego rodzaju powierzchni efektywnie radzą sobie z tego rodzaju zabrudzeniami, nie wpływając negatywnie na stan samego drewna.

W razie pytań dotyczących oferty czyszczenia elewacji – zachęcamy do kontaktu. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz Przedsiębiorcami z różnych branż. Po poznaniu szczegółów przyszłego zlecenia przygotujemy ofertę cenową, a także uzgodnimy dogodny termin realizacji usługi.

Mycie i czyszczenie elewacji Poznań – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe elewacji budynków:

 • tynki gładkie domów jednorodzinnych, budynków firmowych,
 • ściany hal magazynowych wewnątrz i na zewnątrz,
 • warsztaty, garaże,
 • elewacje z blachy trapezowej,
 • mury i ogrodzenia,
 • i wiele innych powierzchni.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia elewacji uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia elewacji budynków i różnego typu murów czy ogrodzeń Poznań – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 4 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy, grzyby – od 8 do 25 zł za m².