Czyszczenie chodników i innych nawierzchni Poznań

mycie bruku poznań

Nasza oferta to kompleksowe mycie i czyszczenie chodników Poznań. Najlepszą do tego okazją jest sezon wiosenny i letni, gdy konieczne jest usunięcie zabrudzeń, będących pozostałością po zimie. Chodniki, parkingi, podjazdy czy hale wyłożone różnego rodzaju materiałami mają tendencję do absorpcji wody oraz zanieczyszczeń, co znacznie obniża ich estetykę, a niektóre z plam pozostają na powierzchni na zawsze.

Gruntowne czyszczenie płyt chodnikowych Poznań czy kostki brukowej, jakie oferujemy naszym klientom, pozwala na przywrócenie dawnego blasku traktom komunikacyjnym. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo, gdyż silnie zabrudzona powierzchnia, szczególnie substancjami oleistymi, jest śliska. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz detergentami dopasowanymi do różnych materiałów, dzięki czemu efektywnie radzimy sobie nawet z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.

Czyszczenie kostki brukowej i plam z oleju

Jedną z realizowanych przez nas usług jest czyszczenie kostki brukowej. W zależności od rodzaju zanieczyszczeń wykorzystujemy metodę wysokociśnieniową z użyciem zimnej lub gorącej wody. Stosujemy także biodegradowalne detergenty, obojętne dla środowiska naturalnego, które po naniesieniu specjalnymi pianownicami doskonale radzą sobie z trwałymi zabrudzeniami, jakie trudno usunąć tradycyjną metodą.

Dzięki temu efektywnie realizujemy również czyszczenie plam z oleju. Są one szczególnie częste na podjazdach oraz na chodnikach, na których parkują samochody. Współpracujemy także z przedsiębiorcami, dla których wygląd chodnika czy podjazdu ma kluczowe znaczenie. Pomagamy w oczyszczaniu różnorodnych powierzchni również w zakładach mechanicznych oraz na parkingach wewnętrznych i publicznych.

Czyszczenie chodnika z trawy Poznań

Klientom oferujemy także czyszczenie chodnika z trawy, które poprawia estetykę nieruchomości. W tym przypadku stosujemy metody skutecznie radzące sobie z wykwitami zarówno trawy, jak i mchu. Dysponujemy myjkami z dyszami natryskowymi oraz końcówkami zwykłymi i obrotowymi, co pozwala wyczyścić w krótkim czasie duże powierzchnie oraz trudno dostępne miejsca.

Zapraszamy do współpracy. W razie pytań dotyczących zakresu świadczonych usług wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami. Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz jednostek sektora finansów publicznych. Po uzyskaniu podstawowych informacji o rodzaju oraz wielkości powierzchni, jaką mamy wyczyścić, przygotujemy atrakcyjną ofertę cenową wraz z proponowanym terminem realizacji usługi.

Mycie i czyszczenie chodników i nawierzchni Poznań usługi

Oferujemy kompleksowe czyszczenie posadzek, chodników, podjazdów, parkingów, hal:

  • kostka brukowa,
  • powierzchnia betonowa,
  • powierzchnia z kamienia.

Czyszczenie chodników cennik

Cena czyszczenia chodników Poznań i innych nawierzchni uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

  • rodzaj i stopień zabrudzenia,
  • wielkość czyszczonej powierzchni,
  • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
  • dostęp do prądu, siły.

Bardzo często czyszczenie wysokociśnieniowe zimną wodą bez użycia dodatkowych środków jest wystarczające. Są jednak sytuacje, w których nie wystarczy nawet podgrzanie wody do 100°C i konieczne jest użycie środków czyszczących.

Czyszczenie posadzek i innych nawierzchni – cennik:

  • zabrudzenia atmosferyczne – od 4 do 10 zł za m²;
  • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy, grzyby – od 8 do 20 zł za m²;
  • zabrudzenia olejowe – od 10 do 30 zł za m².