czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów Konin

W okresie wiosennym, kiedy coraz częściej cieszymy się własnym ogródkiem czy tarasem, dobrze jest zadbać o fasadę domu i nieco ją odświeżyć. Ściany budynku z czasem tracą swój dawny blask, ponieważ osadzają się na nich smog, kurz i tworzą się zacieki. Oczyszczanie elewacji, które na terenie Konina i okolic świadczy 300bar, jest w stanie temu zaradzić.

Firma 300bar wykorzystuje do oczyszczania elewacji profesjonalne myjki wysokociśnieniowe marki Karcher. Dzięki wymiennym i obrotowym końcówką myjki podczas oczyszczania elewacji z klinkieru są w stanie dotrzeć w najgłębsze szczeliny. Fachowcy z 300bar nie pozbywają się tylko widocznych zabrudzeń, ale docierają także tam, gdzie mogą rozwijać się mikroorganizmy. Z tego powodu usługa oczyszczania elewacji nie jest powierzchowna i przynosi długotrwałe efekty. Wiedza naszych specjalistów jest kluczowa podczas dobierania detergentów. Do oczyszczania drewnianych elewacji należy zastosować inny preparat niż do tej wykonanej z klinkieru. 

Czyszczenie dachów Konin

300bar zajmuje się także oczyszczaniem dachów w Koninie i okolicach. Zaniedbanie tej części domu może skutkować naruszeniem konstrukcji, ponieważ na dachu gromadzą się nie tylko nieczystości, ale również rozwijają się mikroorganizmy (mchy, pleśń czy grzyb). Nasi fachowcy dokładnie oczyszczą dach z mchu, skutecznie pozbywając się niechcianych wykwitów biologicznych. 

Nie warto samodzielnie oczyszczać dachówki ceramicznej, ponieważ jej śliska struktura w połączeniu z wodą i detergentami może stanowić wysokie zagrożenie upadku. Fachowcy 300bar wyposażeni są w odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu mogą swobodnie poruszać się i dokładnie oczyścić dach z mchu. Nie potrzeby, byś narażał swoje zdrowie, a nawet życie. W trosce o środowisko, preparaty, które wykorzystujemy do oczyszczenia dachówki są w pełni biodegradowalne. 

Czyszczenie dachów i elewacji z 300bar

Nasza firma działa na terenie Konina i okolic, świadcząc usługi zarówno dla osób indywidualnych jak i biznesowych. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez cały tydzień, również w weekendy, od godziny 8.00 do 20.00. Przed przystąpieniem do realizacji czyszczenia dachów i elewacji, stworzymy dla Państwa bezpłatną, indywidualną wycenę, która będzie zależna m.in. od rodzaju zabrudzeń. W przypadku pojawienia się pytań, chętnie odpowiemy na wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².