czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów Września

Warunki atmosferyczne, jak smog czy kurz to tylko część przyczyn, dlaczego elewacje tracą swój dawny blask. Jeśli myślisz o odświeżeniu swojego domu lub budynku firmy, warto byś przekazał go w ręce specjalistów z 300bar. Nieodpowiednie narzędzia oraz brak doświadczenia mogą przysporzyć Ci dodatkowych kosztów. Nie warto więc działać w pojedynkę i przekazać obowiązki w ręce specjalistów.

 Nasza firma działa głownie głównie na terenie województwa wielkopolskiego, będąc do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu. Oferujemy czyszczenie fasad we Wrześni, bez względu na materiały, z  jakich są wykonane. Nie straszne nam czyszczenie elewacji drewnianych czy elewacji z klinkieru. Korzystamy z maszyn Karcher, co daje gwarancję wysokiej jakości usług oraz długotrwałych efektów. Za pomocą odpowiednio dostosowanego ciśnienia wody oraz wymiennych końcówek, docieramy do najgłębszych szczelin, pozbywając się nie tylko nieestetycznego wyglądu ścian, ale także eliminując groźne wykwity biologiczne.

Czyszczenie elewacji we Wrześni

Regularne czyszczenie elewacji drewnianych jest ważne głównie ze względu na rozwijanie się mchu czy pleśni, które są zagrożeniem dla konstrukcji budynku. Nasi specjaliści wykorzystują właściwe dla drewna preparaty, pozwalające na skuteczne pozbywanie się zabrudzeń, równocześnie nie naruszając łatwego do powstawania zniszczeń mechanicznych materiału.

Warto skorzystać z pomocy 300bar, by nie narażać swojego zdrowia oraz konta bankowego. Złe dobrane preparaty do powierzchni fasady, czy niedokładne wyczyszczenie pleśni, może skutkować zniszczeniem elewacji, a co za tym idzie – nieplanowanym remontem. Firma 300bar oferuje czyszczenie elewacji mieszkańcom Wrześni oraz okolic, ceniąc sobie indywidualne podejście do każdego projektu. Wysłuchanie Twoich potrzeb oraz oszacowanie ilości pracy, jaką będzie należało wykonać sprawi, że nic nie będzie w stanie Cię zaskoczyć.

Czyszczenie dachów z mchu – Września

Każdy właściciel domu jednorodzinnego musi pamiętać o oczyszczaniu dachu. Zaniedbanie dachówki ceramicznej, na której wyrośnie mech i inna roślinność, to realne zagrożenie dla naruszenia górnej części budynku. Nie warto jednak zajmować się tym osobiście. Brak odpowiedniego zabezpieczenia do pracy na wysokościach może skutkować stałym uszczerbkiem na zdrowiu. Dlatego zalecamy powierzenie tego obowiązku 300bar, by odciążyć swój kalendarz choć trochę i nie martwić się o źle wykonaną usługę.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².