czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów i elewacji Pniewy

Ściany i dachy budynków tracą swój dawny blask wraz z upływem czasu. Obecne w powietrzu zanieczyszczenia jak kurz czy smog osadzają się na elementach nieruchomości samoistnie, zatem ciężko jest działać profilaktycznie. Możemy jednak zadbać o wygląd naszej przestrzeni czyszcząc brudną elewację. Jest to czynność, którą najlepiej zlecić specjalistom z Pniew, którzy oprócz niwelowania zabrudzeń, docierają w głąb szczelin i eliminują powstałe między nimi mikroorganizmy. 

Firma 300bar działająca w Pniewach i okolicach do czyszczenia elewacji z machu wykorzystuje myjki ciśnieniowe marki Karcher, które dzięki wymiennym, obrotowym kocówkom są w stanie dopasować się do każdej luki pomiędzy cegłówkami. Warto zdecydować się na fachowe czyszczenie elewacji z elewacji oraz klinkieru, ponieważ brak wiedzy z zakresu dobrania odpowiednich preparatów do materiału, z jakiej wykonana jest ściana, skutkować może jej zniszczeniem. 

Czyszczenie dachów – Pniewy 

O ile pozbywanie się brudu z ścian nie wydaje się trudne, choć w rzeczy samej nie opłaca się wykonywać go samemu i narażać na nieplanowane koszty remontu, tak czyszczenie dachówki wygląda na czynność skomplikowaną. Dlatego specjaliści z 300bar z Pniew zaoszczędzą Państwu stresu i zadbają o to, by dach wolny był od groźnych dla jego struktury wykwitów biologicznych.

Pracownicy 300bar, czyszcząc dachówkę ceramiczną i nie tylko, wyposażeni są w specjalne zabezpieczenia, które pozwalają im swobodnie pracować na wysokościach bez obawy na utratę zdrowia. W trosce o środowisko, korzystamy z pełni biodegradowalnych detergentów. Decydując się na współpracę z 300bar zyskają Państwo  pewność wysokiej jakości obsługi oraz długofalowych efektów czyszczenia dachówki. 

Czyszczenie elewacji i dachów z 300bar

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Pniew i okolic, którzy chcieliby zadbać nie tylko o wygląd elewacji swoich domów czy budynków firmowych, ale także o bezpieczną przestrzeleń, nienarażoną porastaniem groźnego dla zdrowia mchu, pleśni czy grzybów na elewacji i dachu. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego wycenę usługi czyszczenia elewacji i dachów  tworzymy na podstawie m.in. potrzebnych do wykonania prac oraz wielkości zanieczyszczonego obszaru. Mogą więc liczyć Państwo na atrakcyjne ceny.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².