czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów i elewacji Leszno

W katalogu naszych usług znajduje się czyszczenie elewacji w Lesznie, a także mycie dachów. To oferta adresowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy chcą poprawić estetykę nieruchomości. Zabiegi realizujemy z wykorzystaniem myjek wysokociśnieniowych, wyposażonych w dodatkowe końcówki, a także profesjonalnych detergentów. Ogromną wagę przywiązujemy do ochrony środowiska, dlatego też korzystamy jedynie z preparatów biodegradowalnych.

Wyróżnikiem naszej oferty jest wieloletnie doświadczenie oraz sprzęt, jakim dysponujemy, umożliwiający realizację zleceń także na obiektach wysokich. Aby zapewnić najwyższą efektywność usług, współpracę z klientami rozpoczynamy od identyfikacji rodzaju materiału, z jakiego została wykonana elewacja czy dach, a także charakteru zabrudzeń. Innych metod bowiem wymaga usunięcie kurzu czy zacieków, a innych likwidacja wykwitów biologicznych.

Czyszczenie drewnianych elewacji

Zajmujemy się także usługami obejmującymi czyszczenie drewnianych elewacji. To zabieg nie tylko przywracający estetyczny wygląd budynkom, ale także zabezpieczający fasadę przed zniszczeniem. W tym przypadku najczęściej mamy do czynienia z porastającym ściany mchem, pleśnią czy glonami. Ich eliminacja możliwa jest dzięki zastosowaniu wody podawanej pod ciśnieniem oraz odpowiednich preparatów myjących.

Podobną metodę charakteryzuje czyszczenie elewacji z klinkieru, gdzie niezbędnym wyposażeniem są różnorodne końcówki myjek, w tym obrotowe, umożliwiające dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. W zależności od charakteru zabrudzeń, do mycia wykorzystujemy zimną lub ciepłą wodę, a także biodegradowalne detergenty. To metoda nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna.

Czyszczenie dachów Leszno

Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się również czyszczenie dachów w Lesznie. Zabieg wykonujemy na pokryciach wykonanych z różnorodnych materiałów, dostosowując do nich odpowiednie metody mycia oraz detergenty. Największą skutecznością, podobnie jak w przypadku elewacji, wykazują się wysokowydajne myjki ciśnieniowe wraz z obrotowymi końcówkami. Umożliwiają usunięcie zabrudzeń oraz wykwitów biologicznych.

Czyszczenie dachu z mchu wspomagamy odpowiednimi preparatami, które aplikowane są za pomocą pianownic. Detergenty nie wpływają negatywnie na stan poszycia, skutecznie eliminując nie tylko mech, ale także glony i pleśń. Oferujemy także czyszczenie dachówki ceramicznej, która z czasem staje się matowa, a jej kolor traci swą pierwotną intensywność. Czyszczenie dachówki wykonujemy z wykorzystaniem zarówno wody zimnej, jak i ciepłej, co podnosi efektywność zabiegu, szczególnie w miejscach, w których zabrudzenia mają charakter trwały.

Zapraszamy do współpracy! Aby dowiedzieć się więcej o zakresie usług, ich cenniku oraz terminie realizacji, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Przygotujemy atrakcyjną ofertę, obejmującą kompleksowe czyszczenie dachu oraz elewacji budynku, niezależnie od jego wysokości, czy materiałów, z jakich wykonano fasadę i pokrycie.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².