czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów i elewacji Kościan

Firma 300bar zajmuje się czyszczeniem elewacji oraz dachów w Kościanie i okolicach. Usługę oczyszczania kierujemy do osób indywidualnych, które chcą odświeżyć fasadę swoich domów i zadbać o kondycję pokrycia dachu, ale także do klientów biznesowych z Kościana, pragnących przywrócić dawny blask budynkom firmowym czy magazynom. Dlaczego nie warto działać w pojedynkę i powierzyć zadanie oczyszczania elewacji specjalistom? 

Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie branżowe, a także wiedzę jakich detergentów używać podczas oczyszczania elewacji. Inne produkty sprawdzą się bowiem podczas oczyszczania elewacji drewnianych, a inne w przypadku czyszczenia elewacji z klinkieru. Oprócz tego, podczas oczyszczania elewacji używają myjek wysokociśnieniowych marki Karcher, które za sprawą wymiennych, obrotowych końcówek docierają w najgłębsze szczeliny i zakamarki, pozbywając się zarówno brudu jak i mikroorganizmów. 

Czyszczenie dachów z mchu

Dach często porastają mchy i inne wykwity biologiczne, które są realnym zagrożeniem dla faktury dachówki. Rzadkie doglądanie i czyszczenie dachów może przyczynić się do wystąpienia nieplanowanego remontu i nadwyrężyć domowy budżet. Aby mieć wszystko pod kontrolą, warto podjąć współpracę z 300bar, działającym w Kościanie i okoliach. Nasi specjaliści wyposażeni są w sprzęt zabezpieczający do pracy na wysokościach, dzięki czemu mogą swobodnie oczyścić dach w każdym zakątku. 

W Kościanie i okolicach oczyszczamy dachówkę ceramiczną, betonową, klinkierową, blachodachówkę i pokrytą papą. W zależności od materiału, z jakiego wykonany jest dach,  dobieramy odpowiednie detergenty, aby były skuteczne, ale zarazem nie zniszczyły czyszczonej powierzchni. Z troski o środowisko, do  oczyszczania elewacji i dachów stosujemy preparaty w pełni biodegradowalne. 

Czyszczenie elewacji i dachów z 300bar

Firma 300bar jest do dyspozycji mieszkańców Kościana i okolic siedem dni w tygodniu, w godzinach 8.00 – 20.00. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z czyszczeniem elewacji i dachów, a także przedstawimy swoje pozostałe usługi. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a koszt usługi uwarunkowany jest m.in. rodzajem zabrudzeń. Z tego powodu stworzymy bezpłatną wycenę oczyszczenia dachu i elewacji, by nic nie było w stanie Państwa zaskoczyć.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².