czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów i elewacji Luboń

Firma 300bar zajmuje się czyszczeniem elewacji, kostki brukowej oraz dachów w Luboniu i okolicznych miejscowościach. Regularne doglądanie poszycia budynków oraz fasad jest bardzo ważne, głównie z uwagi na szybko rozwijające się wykwity biologiczne i mikroorganizmy w szczelinach. Oprócz dbania o kondycję budynków w Luboniu, czyszczenie elewacji, kostki brukowej i dachów przyniesie także estetyczny wygląd, przywracając dawny blask Państwa domów.

Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą 300bar? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu elewacji oraz dachów w Luboniu i okolicach, stale poszerzając grono zadowolonych Klientów. Podczas czyszczenia elewacji i dachów w Luboniu korzystamy z profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych gorącą wodą cenionej marki Karcher. Obszerna wiedza naszych pracowników pozwala im również na dobranie odpowiednich preparatów do danego materiału. Innych detergentów używa się bowiem do czyszczenia elewacji drewnianej, a innych do elewacji z klinkieru czy do dachówki ceramicznej.

Czyszczenie elewacji i dachów 300bar

Jak przebiega proces czyszczenia elewacji i dachów w Luboniu? Przed rozpoczęciem prac, specjaliści 300bar dokonują dokładnych oględzin, z jakim rodzajem plam i zabrudzeń przyjdzie im się mierzyć, aby dobrać najlepszą metodę czyszczenia elewacji i dachów w Luboniu. Po wstępnej ocenie dobieramy środki czyszczące do fasady lub poszycia, a następnie przechodzimy do działania. Myjki wysokociśnieniowe, których używamy, wyposażone są w wymienne i obrotowe końcówki, dzięki czemu proces czyszczenia elewacji i dachów budynków w Luboniu jest jeszcze bardziej skuteczny i przynosi długotrwałe efekty.

Samodzielne czyszczenie dachówki ceramicznej, blaszanej, betonowej czy elewacji będzie nieskuteczne z powodu braku odpowiednich narzędzi i świadomości z zakresu wyboru detergentów. Nie inaczej jest w przypadku czyszczenia kostki brukowej w Luboniu. Co więcej, praca na wysokościach wymaga zachowania szczególnej ostrożności i użycia zabezpieczeń, które we własnym zakresie ciężko jest zorganizować. Wszystko przemawia więc za tym, aby skorzystać z profesjonalnego czyszczenia elewacji klinkierowych, betonowych, blaszanych, z tynku, piaskowca i kamienia oraz dachów i kostki brukowej w Luboniu, świadczonego przez zespół 300bar.

Czyszczenie dachówki ceramicznej i elewacji – Luboń

Działająca w Luboniu firma 300bar pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli włącznie, w godzinach od 8.00 do 20.00. Z powodzeniem przywrócimy estetyczny wygląd domom jednorodzinnym, budynkom firmowym, magazynom czy garażom. Podczas czyszczenia elewacji, kostki brukowej i dachów w Luboniu zadbamy również o to, by wyeliminować groźne wykwity biologiczne. Korzystamy z biodegradowalnych i nieszkodliwych dla środowiska naturalnego preparatów oraz wysokiej jakości urządzeń, co stanowi gwarancję kompleksowej usługi czyszczenia dachów, kostki brukowej i elewacji w Luboniu.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².