czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów, kostki brukowej i elewacji Oborniki

Czyszczenie elewacji, kostki brukowej i dachów to obowiązek bardzo ważny, którego nie należy zaniedbywać. Napięty grafik sprawia jednak, że rzadko kiedy mamy czas doglądać kondycji naszych nieruchomości. Wówczas z pomocą przychodzi firma 300bar, świadcząca usługi na terenie Obornik i okolicznych miejscowości. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi oraz instytucjami, bez względu na rozmiar potrzebnych do wykonania prac.

Dlaczego czyszczenie dachów, kostki brukowej i elewacji jest tak ważne? W szczelinach fasad rozwijają się groźne dla materiałów mikroorganizmy – pleśń, grzyby i mech. Nieinterweniowanie w celu pozbycia się ich, może skutkować zniszczeniem ściany czy poszycia budynku, a w dłuższej perspektywie nawet naruszeniem całej konstrukcji. Chcąc mieć pewność skutecznego wyeliminowania wykwitów, warto skorzystać z usług profesjonalistów działających na terenie Obornik.

Czyszczenie dachów

Czyszczenie dachów jest równie istotne co elewacji, czy kostki. Regularne doglądanie dachu jest bardzo ważne, ponieważ gromadzące się na nim nieczystości jak kurz, pył, ptasie odchody oraz rosnąca między dachówkami roślinność, przyspiesza niszczenie poszycia. Działający w Obornikach specjaliści 300bar oprócz eliminowania zabrudzeń, dokonają także oględzin i oceny stanu technicznego dachu, aby właściciele nieruchomości mogli zaplanować ewentualny remont.

Kiedy nasi fachowcy wykonują czyszczenie dachu w Obornikach i okolicznych miejscowościach, wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt, pozwalający na swobodną pracę na wysokościach. W warunkach domowych ciężko byłoby zapewnić wszystkie niezbędne przepisy BHP. Do czyszczenia dachów w Obornikach wykorzystujemy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe czyszczące gorącą wodą pod ciśnieniem. Dzięki wymiennym, obrotowym dyszom oraz głowicom z powodzeniem docieramy do małych szczelin i wgłębień. Stanowi to gwarancję dobrze wykonanej usługi oraz trwałych efektów.

Czyszczenie dachów, kostki brukowej i elewacji z 300bar

Firma 300bar wykonuje wysokiej jakości czyszczenie elewacji drewnianych, klinkierowych, czy z tynku oraz dachówki ceramicznej, betonowej, z blachy i kostki brukowej na terenie Obornik i okolicznych miejscowości. Korzystamy z cenionych na rynku branżowym myjek, a także biodegradowalnych preparatów od sprawdzonych producentów. Kosztorys usługi tworzymy w oparciu o charakter zabrudzeń i wielkość potrzebnej do wyczyszczenia powierzchni, dzięki czemu mają Państwo zapewnioną indywidualną obsługę i atrakcyjne ceny. W razie pojawienia się pytań, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².