czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów i elewacji Nowy Tomyśl

Nasza firma działa na terenie Nowego Tomyśla i okolic, zajmując się czyszczeniem elewacji i dachów. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy chcieliby przywrócić dawny blask domom jednorodzinnymi, budynkom firmowym czy magazynom. Czyszczenie dachów i elewacji to nie tylko dbanie o zewnętrzną estetykę nieruchomości,  ale przede wszystkim obowiązek, gdyż zaniedbywanie tej czynności niesie za sobą poważne konsekwencje. W szczelinach elewacji oraz pomiędzy dachówką gromadzą się bowiem nieczystości i powstają wykwity biologiczne, które szkodzą materiałom, a w dłuższej perspektywie mogą nawet naruszyć strukturę budynku. 

Na działanie pleśni, grzybów czy mchu szczególnie narażona jest drewniana elewacja, ponieważ długookresowa wilgoć drewna sprzyja rozwojowi mikroorganizmów. Z pomocą przychodzi doświadczenie i wiedza naszych fachowców z Nowego Tomyśla, którzy skutecznie pozbywają się wszelkich wykwitów, a także zanieczyszczeń, które osadziły się na ścianie. Do czyszczenia elewacji z klinkieru oraz drewna wykorzystujemy myjki wysokociśnieniowe marki Karcher, posiadające wymienne i obrotowe końcówki, co pozwala na dotarcie w każdą lukę i spore efekty.

Czyszczenie dachów w Nowym Tomyślu 

300bar dba także o dobrą kondycję dachów w Nowym Tomyślu i okolicach. Regularne czyszczenie dachówki ceramicznej jest ważne, gdyż można ocenić kondycję dachu i zlecić jego reparację, jeśli zajdzie taka potrzeba. Pozwoli to ominąć nieplanowanych kosztów remontu. Co więcej, jest to dbanie o komfort lokatorów i nienarażanie ich na niebezpieczeństwo naruszenia konstrukcji.

Dlaczego nie warto decydować się na samodzielne czyszczenie dachu? Przede wszystkim bark odpowiednich zabezpieczeń do pracy na wysokościach, w które wyposażani są nasi pracownicy. Drugą kwestią jest możliwość dobrania złych preparatów do danego materiału, co przyniesie odwrotny skutek do zamierzanego. Aby mogli być Państwo spokojni o te i inne kwestie, wykonamy dla Państwa profesjonalne czyszczenie dachówki w Nowym Tomyślu, które przyniesie długofalowe efekty. 

Czyszczenie elewacji i dachów

Pozostajemy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu od 8.00 do 20.00, zarówno pod numerem telefonu, jak i adresem mailowym. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego proponujemy stworzenie bezpłatnego kosztorysu usługi. Czyszczenie dachu lub elewacji zależy przede wszystkim od wielkości powierzchni oraz rodzaju zabrudzeń, dlatego każdą pracę wyceniamy z osobna. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Nowego Tomyśla i okolic!

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².