Mycie ciśnieniowe elewacji Poznań

mycie elewacji poznań

Czyszczenie elewacji to obowiązkowa czynność, którą należy wykonywać regularnie, by chronić swój dom czy budynek firmowy przed zabrudzeniami. Elewacja budynku jest bowiem wizytówką właścicieli nieruchomości, a nawet całego przedsiębiorstwa, podobnie jak bezpośrednia okolica obiektu, do której należą podjazdy i chodniki. Co więcej, elewacja, która nie była czyszczona przez długi czas, szczególnie ta wykonana z mało odpornych tworzyw, może szybko niszczeć. Fakt ten zobliguje administratorów budynku do przeprowadzenia nieplanowanego remontu i wygeneruje straty finansowe. Z uwagi na złożoność czynności, mycie ciśnieniowe elewacji warto zlecić naszemu profesjonalnemu zespołowi fachowców.

Co zmusza kontrahentów do czyszczenia elewacji? Zabrudzenia na fasadach budynków powstają z różnych powodów. Głównie na skutek zacieków po opadach atmosferycznych, osadzającego się na ścianach kurzu, smogu i sadzy, a także rozwijania się groźnych dla struktury elewacji mikroorganizmów, takich jak pleśń czy grzyb. Mycie ciśnieniowe elewacji należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku, na przykład po okresie jesienno-zimowym, a najlepiej jeszcze częściej, by wyeliminować rozwijające się w szczelinach wykwity biologiczne.

Mycie elewacji Karcherem

Dlaczego warto zlecić mycie ciśnieniowe elewacji? Samodzielne czyszczenie fasady nie przyniesie oczekiwanych efektów, a to z uwagi na brak odpowiednich narzędzi, preparatów oraz szerokiej wiedzy, jak walczyć z różnego rodzaju zabrudzeniami. Nasza firma wykonuje czyszczenie elewacji myjką wysokociśnieniową, zasilaną gorącą wodą oraz prawidłowo dobranymi detergentami do charakteru plam i właściwości tworzywa, z jakiego wykonana jest fasada. Szczegółówe przygotowanie przyczynia się do wysokiej jakości mycia ciśnieniowego elewacji.

Czyszczenie elewacji wykonujemy w oparciu o sprzęt renomowanej na rynku marki Karcher, cenionej wśród fachowców oraz przy pomocy specjalistycznych detergentów. Myjka ciśnieniowa, za pomocą której usuwamy z elewacji zabrudzenia, wyposażona jest w komplet wymiennych, obrotowych końcówek, docierających w każdą szczelinę i trudno dostępne miejsca. Elementy sprzętu do mycia ciśnieniowego elewacji pozwalają osiągnąć niemal 100% skuteczności. Do mycia elewacji Karcherem wykorzystujemy dokładnie wyselekcjonowane środki czyszczące. W trosce o środowisko naturalne, bazujemy na w pełni biodegradowalnych i nieszkodliwych preparatach, które każdorazowo dobieramy do materiału budowlanego, z jakiego wykonana jest czyszczona ciśnieniowo fasada.

Czyszczenie elewacji

Oferujemy kompleksową usługę mycia ciśnieniowego elewacji, przeprowadzając czyszczenie na fasadach wykonanych z tynku, klinkieru, betonu, blachy, piaskowca oraz kamienia. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje mycie elewacji? Odpowiedź zależy od kilku kwestii – m.in. rodzaju zabrudzeń, materiału fasady, czy poziomu trudności zlecenia. Mając na uwadze różne warunki, na pytanie ile kosztuje mycie elewacji, odpowiadamy po wstępnych rozmowach i stworzeniu indywidualnego kosztorysu. W tym celu, a także by ustalić szczegóły współpracy, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy wysoką jakość świadczeń, atrakcyjne ceny i skuteczne mycie ciśnieniowe elewacji.

Mycie i czyszczenie elewacji Poznań – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe elewacji budynków:

 • tynki gładkie domów jednorodzinnych, budynków firmowych,
 • ściany hal magazynowych wewnątrz i na zewnątrz,
 • warsztaty, garaże,
 • elewacje z blachy trapezowej,
 • mury i ogrodzenia,
 • i wiele innych powierzchni.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia elewacji uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia elewacji budynków i różnego typu murów czy ogrodzeń Poznań – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 4 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy, grzyby – od 8 do 25 zł za m².