czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów Środa Wielkopolska

Okres wiosenny to najlepszy moment na odświeżenie zabrudzonych budynków i przywrócenie im dawnego blasku, by móc spędzać czas w schludnym otoczeniu. Nasza firma zajmuje się kompleksowym czyszczeniem elewacji oraz dachów, świadcząc usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.  Fachowcy 300bar korzystają z możliwie najlepszego na rynku sprzętu marki Karcher, za pomocą którego są w stanie usunąć trwałe zabrudzenia. Szerokie grono zadowolonych mieszkańców Środy Wielkopolskiej mówi samo za siebie.

Od współczesnego człowieka wymaga się, by był wszechstronny i samowystarczalny. Istnieją jednak obowiązki, które nie tylko łatwiej, ale i korzystniej powierzyć specjalistom – jak choiazby czyszczenie elewacji i dachów. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza powala nam dobierać odpowiednie detergenty, które nie zaszkodzą fasadzie budynków.  Każdą współpracę rozpoczynamy od stworzenia planu działania oraz kosztorysu usług, podchodząc indywidualnie do potrzeb klientów, dzięki czemu praca przebiega bezinwazyjnie. Istotną kwestią dla 300bar jest życie w zgodzie z naturą, dlatego wykorzystujemy wyłącznie preparaty biodegradowalne.

Czyszczenie elewacji z klinkieru

Oczyszczanie elewacji z cegłówki nie należy do rzeczy łatwych, ale od czego jest 300bar? Z pomocą odpowiedniego sprzętu, jesteśmy w stanie pozbyć się nie tylko powstałego brudu jak zacieki czy sadza, ale także wyeliminować szkodliwe wykwity biologiczne. Należy mieć na uwadze, iż zwlekanie z usunięciem mchu czy pleśni, w dłuższej perspektywie narazi nas na poważniejsze koszty oraz nieplanowany remont.

Podobnie jest w przypadku czyszczenia drewnianych elewacji. Dlatego zapewniamy skuteczność czyszczenia drewnianych fasad, wykorzystując wysokociśnieniowe myjki i szereg obrotowych końcówek, które poradzą sobie z dotarciem do trudno dostępnych miejsc. Z naszą pomocą nie będziesz musiał stresować się zakupem właściwych preparatów i zyskasz pewność, iż oczyszczanie będzie w 100% skuteczne.

Czyszczenie dachów – Środa Wielkopolska

Równie ważną kwestią dbania o nasze otoczenie jest czyszczenie dachówki. Nasi fachowcy podczas pracy wyposażeni są w sprzęt niezbędny do działania na wysokościach, dzięki czemu mogą swobodnie przemieszczać się po dachu. Podczas wykonywania usługi korzystamy zarówno z wody zimnej jak i ciepłej, co pozwala na pozbycie się nawet najtrwalszych zabrudzeń. W trakcie czyszczenia cegłówki ceramicznej z mchu  aplikujemy preparaty za pomocą pianownic, co zwiększa jakość usługi. Oczywiście służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu w przypadku pojawienia się nurtujących pytań.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².