czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów i elewacji Świebodzin

Na estetyczny wygląd nieruchomości ma wpływ wiele czynników, wśród których kluczowe znaczenie odgrywa stan fasady budynku. Naszym klientom oferujemy więc kompleksowe czyszczenie elewacji w Świebodzinie, przywracające obiektom dawny blask. Nowoczesny sprzęt, biodegradowalne i skuteczne detergenty oraz wieloletnie doświadczenie pracowników to atuty, jakimi wyróżniają się usługi świadczone przez naszą firmę.W ofercie posiadamy także czyszczenie dachów w Świebodzinie – niezależnie od materiałów, z jakich zostały wykonane. Aby zlecone prace cechowały się najwyższą efektywnością oraz bezpieczeństwem, do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Podstawową kwestią, determinującą między innymi rodzaj metody czyszczenia, jest dopasowanie jej do rodzaju materiału elewacyjnego czy dachowego.

Czyszczenie elewacji z klinkieru

Jedną z usług, jakie oferujemy, jest czyszczenie elewacji z klinkieru. Materiał ten wymaga zastosowania odpowiednich metod mycia. Największą skutecznością wykazują się urządzenia marki Karcher, podające wodę ciepłą lub zimną pod odpowiednim ciśnieniem. W miejscach o utrudnionym dostępie stosujemy różnorodne końcówki, w tym obrotowe, a także pianownice, którymi aplikujemy biodegradowalne detergenty.Realizujemy również czyszczenie drewnianych elewacji, na których najczęstszym problemem są wykwity biologiczne – mech, glony oraz pleśń. Woda podawana pod ciśnieniem skutecznie radzi sobie z tego rodzaju zabrudzeniami, nie tylko przywracając pierwotny blask fasadzie, ale także chroniąc drewno przed niszczeniem. Specjalne preparaty myjące podnoszą efektywność zabiegu, pozwalając na usunięcie również zanieczyszczeń o charakterze stałym.

Czyszczenie dachu z mchu

Czyszczenie dachu z mchu to kolejna z usług, jaką oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Zabieg ma na celu eliminację wykwitów biologicznych, pojawiających się w miejscach zacienionych i wilgotnych. Tu także najwyższą skutecznością wykazują się myjki ciśnieniowe, wyposażone w końcówki, ułatwiające efektywne wyczyszczenie całej powierzchni dachu.Usługę realizujemy na pokryciach dachowych wykonanych z różnorodnych materiałów, oferując także czyszczenie dachówki ceramicznej. W tym przypadku kluczowe znaczenie ma dopasowanie metod zapewniających bezpieczeństwo. Rozwiązaniem najczęściej stosowanym jest mycie z użyciem ciepłej wody oraz detergentów, likwidujących zarówno zacieki, kurz, jak i wykwity biologiczne.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co jest gwarancją najwyższej skuteczności zabiegu. Aby dowiedzieć się więcej o zakresie usług, ich cenniku czy terminie realizacji, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Na podstawie przekazanych przez państwa informacji przygotujemy atrakcyjną ofertę, obejmującą czyszczenie dachówki lub elewacji. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, wykonywanych zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².