czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów Krotoszyn

Czyszczenie dachów i elewacji to obowiązek, którego nie można zaniedbywać i odkładać na później. Wyczyszczona elewacja, dachówka, czy kostka brukowa w Krotoszynie stanowi wizytówkę naszego domu lub budynku firmowego, jednakże poza walorami estetycznymi, pozbycie się brudu i wykwitów biologicznych gwarantuje nam przede wszystkim zabezpieczenie przed wyniszczającym materiały procesem erozji. Jak powinno przebiegać czyszczenie elewacji drewnianych, klinkierowych, czy z tynku Krotoszyn?

Niezmiernie ciężko dotrzeć w każdą szczelinę elewacji podczas czyszczenia domowymi sposobami, stąd najlepiej powierzyć to zadanie w ręce specjalistów z 300bar. Tylko w ten sposób będziemy mieli pewność, iż mikroorganizmy zostaną usunięte w stu procentach, a efektami czyszczenia elewacji w Krotoszynie przyjdzie nam cieszyć się przez długi czas. Fachowcy 300bar do usunięcia zacieków, osadu z smogu i kurzu, a także wspomnianych już wyżej wykwitów, jak np. mech, czy porosty wykorzystują myjki wysokociśnieniowe marki Karcher, docierające podczas czyszczenia elewacji drewnianych, klinkieru oraz tynku w każde miejsce.

Czyszczenie dachów Krotoszyn

Nie mniej ważne od czyszczenia elewacji w Krotoszynie, jest czyszczenie dachówki ceramicznej, betonowej. Samodzielne doglądanie dachu jest jeszcze bardziej skomplikowane. Praca na wysokościach nie należy bowiem do czynności bezpiecznych, szczególnie jeśli nie jesteśmy wyposażeni w odpowiedni sprzęt asekurujący. To podstawowy powód, dla którego lepiej zlecić czyszczenie dachu w Krotoszynie pracownikom z 300bar. Specjaliści z naszej firmy mogą swobodnie poruszać się po powierzchni poszycia budynku, co pozwala im na dotarcie do każdego brudnego fragmentu.

Do czyszczenia dachówki ceramicznej, czy też betonowej w Krotoszynie używamy myjek Karcher z wymiennymi i obrotowymi końcówkami, a także dobieramy niezwykle skuteczne i w pełni biodegradowalne preparaty, całkowicie likwidujące mech, pleśń, grzyby i wszelkie zabrudzenia. Regularne czyszczenie dachu to także doglądanie stanu dachówki, dzięki czemu możemy zapobiec wystąpieniu nieplanowanego remontu i całkowicie zminimalizować jego koszty.

Czyszczenie dachów, elewacji i kostki brukowej – Krotoszyn

Pracownicy 300bar świadczą usługi czyszczenia elewacji, dachów oraz kostki brukowej w Krotoszynie i okolicznych miejscowościach. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, które pragną odświeżyć okolicę swojego domu, a także przedsiębiorcami, wykonując dla nich usługę czyszczenia dachów, elewacji oraz kostki brukowej w Krotoszynie. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego kosztorys usługi tworzymy na podstawie wielkości powierzchni dachu, elewacji, kostki brukowej, którą będziemy czyścić oraz rodzaju zabrudzeń. Zapraszamy na konsultację mailową lub telefoniczną!

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².