Czyszczenie paneli fotowoltaicznych Wielkopolskie

W odpowiedzi na rozwijający się rynek fotowoltaiki jako jedni z pierwszych w Polsce zaopatrzyliśmy się w profesjonalny zestaw iSolar firmy Karcher dedykowany do czyszczenia paneli fotowoltaicznych. Wydajność systemów fotowoltaicznych w dużej mierze jest związana z okresowym czyszczeniem paneli. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w tym zakresie, obejmujące mycie oraz zabezpieczenie powierzchni paneli.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz Przedsiębiorcami, którzy w swojej działalności wykorzystują energię produkowaną przez panele fotowoltaiczne. Aby precyzyjnie wskazać czas wykonania usługi oraz jej koszt, nasi specjaliści dokonują oględzin obiektów, w celu dopasowania techniki czyszczenia.

mycie paneli fotowoltanicznych poznań

Technologia iSolar została opracowana przez firmę Karcher, lidera w zakresie nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do czyszczenia różnorodnych powierzchni. W skład zestawu wchodzi między innymi urządzenie wysokociśnieniowe, które poprzez ciśnienie wody napędza przeciwbieżnie obracające się szczotki. Elementem pozwalającym na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc jest lanca, której długość może dochodzić nawet do 14 metrów. Dzięki odpowiedniej sile tarcia szczotek jesteśmy w stanie usunąć nawet silnie przylegające zabrudzenia do powierzchni paneli, takie jak kurz, pył czy odchody ptaków. Aby zapewnić bezpieczeństwo mycie paneli fotowoltaicznych Wielkopolskie wykonywane jest miękką wodą, zdemineralizowaną dzięki stosowaniu mobilnego filtra.

Aby wykorzystać w pełni potencjał, jaki niesie ze sobą fotowoltaika, mycie paneli Wielkopolskie należy przeprowadzać regularnie. Dzięki temu zabiegowi panel mogą efektywnie pozyskiwać energię słoneczną, zapewniając tym samym właściwą wydajność instalacji. Elementem stosowanej technologii iSolar jest także detergent przeznaczony do mycia paneli fotowoltaicznych. Skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo delikatnej powierzchni.

Czyszczenie paneli fotowoltaicznych Wielkopolskie oferta

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia baterii słonecznych, paneli fotowoltaicznych uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

  • rodzaj i stopień zabrudzenia,
  • wielkość czyszczonej powierzchni,
  • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni;
  • dostęp do prądu, siły.

Czyszczenie paneli fotowoltaicznych cennik:

od 12 do 30 zł za m².

Zapraszamy do współpracy. Aby poznać szczegóły oferty, cennik oraz zakres usług zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Podczas wstępnej rozmowy zaproponujemy optymalne rozwiązania obejmujące panele fotowoltaiczne, mycie natomiast zrealizujemy w dogodnym dla Państwa terminie. Usługi wykonywane są przez doświadczonych pracowników, którzy są gwarancją najwyższej jakości czyszczenia.