czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji, kostki brukowej i dachów Wronki

Firma 300bar, działająca na terenie Wronek i okolic, specjalizuje się w przeprowadzaniu czyszczenia dachów, kostki brukowej i elewacji budynków wszelkiego rodzaju – domów jednorodzinnych, nieruchomości firmowych, hal, magazynów i garaży. Wiosna to dobry czas, aby zadbać o wygląd i kondycję budynków, na których przez cały rok osadzały się nieczystości powietrza, jak smog, kurz, sadza.

Czyszczenie elewacji to nie tylko wybór, ale i obowiązek. W szczelinach fasad budynków rozwijają się mikroorganizmy, jak pleśń, grzyb czy mech, które szkodzą ścianom i w konsekwencji mogą naruszyć ich strukturę. Nie jest możliwe wyeliminowanie całościowo wykwitów biologicznych domowymi sposobami, z uwagi na brak odpowiednich narzędzi. Firma 300bar czyści elewacje drewniane, kamienne, blaszane, betonowe i klinkierowe we Wronkach i okolicach za pomocą specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych marki Karcher. Dzięki wymiennym i obrotowym dyszom i głowicom, jesteśmy w stanie dotrzeć w każde wgłębienie i wyeliminować roślinność oraz wykwity.

Czyszczenie dachówki Wronki

Praca na wysokościach powinna przebiegać zgodnie z zasadami BHP, a osoba wykonująca czyszczenie dachu, zostać wyposażona w odpowiednie zabezpieczenia. Samodzielne czyszczenie dachu domowymi sposobami nie przyniesie oczekiwanych efektów, a dodatkowo może narazić na utratę zdrowia. Specjaliści 300bar z Wronek przeprowadzają czyszczenie dachówki zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także wykorzystują detergenty od sprawdzonych producentów, co daje gwarancje dobrze wykonanej usługi.

Preparaty, za pomocą których usuwamy pył, ptasie odchody i wykwity biologiczne, są w pełni bezpieczne dla środowiska oraz biodegradowalne. Dodatkowo nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, iż doskonale ustalamy materiał, z jakiego wykonany jest dach czy elewacja, co pozwala nam dobrać najlepszy środek myjący. Zadowolenie naszych klientów z Wronek i okolic mówi samo za siebie.

Czyszczenie dachów, kostki brukowej i elewacji z 300bar

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Wronek i okolic, którzy chcieliby odświeżyć swoje otoczenie, zadbać o bezpieczeństwo i komfort mieszkania, a także zaoszczędzić czas. Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 – 20.00. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz skuteczne czyszczenie dachów, kostki i elewacji na terenie Wronek i okolicznych miejscowości.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².