czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów, elewacji, kostki brukowej Śrem

Wiosna sprzyja porządkom w ogrodzie oraz temu, aby przywrócić dawny blask okolicy naszego domu. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym na ścianach budynków i poszyciach osadzają się nieczystości, jak smog, kurz, pyły, powstają zacieki oraz rozwijają się wykwity biologiczne. Skutecznym sposobem na pozbycie się tych zabrudzeń, będzie profesjonalne czyszczenie elewacji, kostki brukowej i dachówki. Mieszkańcy Śremu i okolic mogą liczyć na wsparcie wieloletnich fachowców z firmy 300bar, świadczących usługę czyszczenia elewacji, kostki brukowej oraz dachów.

Do czyszczenia elewacji drewnianych, klinkierowych oraz z tynku w Śremie firma 300bar wykorzystuje wysokiej jakości sprzęt. Używamy myjek wysokociśnieniowych podgrzewających wodę, które dzięki obrotowym i wymiennym dyszom oraz głowicom, są w stanie dotrzeć do najgłębszych szczelin podczas czyszczenia elewacji w Śremie i okolicach. Fakt ten daje Państwu gwarancję dokładnie wykonanej usługi, której efektami będzie można cieszyć się przez długi czas.

Czyszczenie dachów Śrem

Regularne czyszczenie dachówki ceramicznej oraz betonowej w Śremie pozwala na doglądanie, w jakim stanie jest poszycie budynku i zlecenie ewentualnej renowacji, dzięki czemu nasi klienci ominą nieplanowanych wydatków na remont. Czyszczenie dachówki w Śremie z 300bar przebiega całkowicie bezinwazyjnie i sprawnie. Nasi fachowcy wyposażeni są w sprzęt, pozwalający im swobodnie pracować na wysokościach, bez ryzyka poślizgnięcia się i upadku.

Działamy tylko i wyłącznie z preparatami w pełni biodegradowalnymi, które nie szkodzą środowisku naturalnemu, a przy tym skutecznie eliminują brud i mikroorganizmy. Detergenty dobieramy w taki sposób, aby podczas czyszczenia dachówki ceramicznej, czy betonowej w Śremie nie zniszczyły jej struktury. Czyszczenie dachów przez pracowników 300bar to zapewnienie długofalowych efektów oraz estetycznego poszycia.

Czyszczenie dachów, elewacji oraz kostki brukowej Śrem

Specjaliści 300bar wykonują profesjonalne czyszczenie dachów, kostki brukowej i elewacji w Śremie i okolicznych miejscowościach. Nasza firma współpracuje z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorcami, którzy chcą odświeżyć okolicę swojego domu lub firmy. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego kosztorys usługi czyszczenia dachówki, kostki i elewacji tworzymy w oparciu o potrzebne do wykonania prace oraz charakter zabrudzeń, z jakimi przyjdzie nam się mierzyć. Zawsze mogą Państwo liczyć jednak na atrakcyjną kwotę czyszczenia elewacji, kostki i dachów.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².