czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów Tarnowo Podgórne

Firma 300bar to zespół specjalistów zajmujących się czyszczeniem elewacji oraz dachów w Tarnowie Podgórnym i okolicach. Nasza firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, przywracając dawny blask domom jednorodzinnym, a także z osobami biznesowymi z Tarnowa Podgórnego, czyszcząc dachy i elewacje budynków firmowych, magazynów i hal. Usługa oczyszczania zabrudzeń i mikroorganizmów na ścianach jest ważna głównie ze względu na niebezpieczne skutki nieeliminowania wykwitów, czego wiele osób nie jest świadomych. 

Porosty, mchy, grzyby i pleśń to tylko część roślinności, która rozwija się pomiędzy szczelinami cegłówki czy drewnianych elewacji. Ignorowanie ich przez dłuższy czas może spowodować, że konstrukcja budynku zostanie naruszona. Firma 300bar, działająca w Tarnowie Podgórnym i okolicach, gwarantuje pozbycie się zauważalnych na pierwszy rzut oka zabrudzeń ze smogu, sadzy i zacieków, a także oczyszczenie drewnianych elewacji lub wykonanych z klinkieru z groźnych dla zdrowia mikroorganizmów. 

Czyszczenie dachów w Tarnowie Podgórnym

 Czyszczenie dachu z mchu i wszelkich nieczystości, które osadzają się na jego powierzchni, stanowi ważny punkt dbania o swoją posiadłość. Regularne doglądanie dachówki pozwoli bowiem na sprawdzenie stanu dachu i ewentualną reparację. Dlaczego nie warto samemu podejmować się czyszczenia dachówki? Brak odpowiedniej wiedzy o materiale, jakim pokryty jest dach, może spowodować, iż dobierzemy niewłaściwy preparat do mycia. To z kolei narazi nas na konieczność ponownego czyszczenia dachówki, a nawet naruszy jej strukturę. 

Czyszczona dachówka ceramiczna jest śliska, więc łatwo o utratę równowagi i upadek. Z tego powodu specjaliści 300bar z Tarnowa Podgórnego wyposażani się w zabezpieczenia, dzięki którym mogą swobodnie poruszać się po dachu i dotrzeć w każdą jego część. Do czyszczenia elewacji i dachów wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia marki Karcher, które dzięki wielu obrotowym końcówkom docierają do najgłębszych szczelin.  Fakt ten daje Państwu gwarancję wykonania wysokiej jakości usługi, której efekty będą długofalowe. 

Czyszczenie dachów i elewacji – Tarnów Podgórny

Nasza firma jest do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00. Mieszkańców Tarnowa Podgórnego i okolic zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu ustalenia szczegółów usługi. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego wykonamy bezpłatny kosztorys czyszczenia, zoptymalizowany pod kątem rodzaju zabrudzeń oraz obszaru potrzebnej do oczyszczenia elewacji lub dachu.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².