czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów – Ostrów Wielkopolski

Wiosna to idealny czas, aby zadbać o estetykę naszego domu z zewnątrz. Czyszczenie elewacji oraz dachów to obowiązek, o którym wielu właścicieli domów jednorodzinnych jednak zapomina.  Usługa czyszczenia elewacji drewnianych czy z klinkieru jest o tyle ważna, iż pozwala wyeliminować wykwity biologiczne powstające na fasadach budynków. Mech, pleśń czy grzyby powodują niszczenie drewna i klinkieru, a to z kolei wpływa na nieestetyczny wygląd i grozi uszkodzeniem elewacji. 

Firma 300bar, działająca na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic, specjalizuje się w czyszczeniu elewacji budynków mieszkalnych, garaży czy placówek firmowych. Nasi fachowcy posiadają niezbędną wiedzę z zakresu oczyszczania elewacji z klinkieru i drewna, co pozwala im dobrać odpowiednie detergenty bezpieczne dla materiału, z jakiego wykonana jest fasada. Do odczyszczania elewacji 300bar używa myjek wysokociśnieniowych Karcher, które wyposażone są w obrotowe końcówki, pozwalające dotrzeć do najgłębszych szczelin i zakamarków. 

Czyszczenie dachów – Ostrów Wielkopolski

Bardzo ważne jest, aby regularnie oczyszczać dach. Na pokryciu łatwo rozwijają się mikroorganizmy, które pod wpływem czasu niszczą strukturę zadaszenia. Czyszczenie dachu z mchu jest niełatwym zadaniem dla osoby, która nie posiada odpowiednich narzędzi. Firma 300bar wyposaża swoich pracowników nie tylko w profesjonalne myjki, ale przede wszystkim zabezpieczenia, pozwalające swobodnie pracować na wysokościach. Nie ma więc potrzeby, aby ryzykować własne zdrowie, a nawet życie.

W trosce o środowisko, 300bar do czyszczenia dachówki ceramicznej, betonowej, papty i blachodachówki wykorzystuje w pełni biodegradowalnych preparatów. Usługi naszej firmy dzięki temu są nie tylko gwarancją skutecznego wyeliminowania mchu i zabrudzeń, ale są także bezpieczne dla naszego otoczenia. Podczas czyszczenia dachów nasi specjaliści sprawdzają także kondycję pokrycia, informując o ewentualnych uszczerbkach i konieczności zreperowania, więc nagły remont nie będzie w stanie Państwa zaskoczyć. 

Czyszczenie elewacji i dachów z 300bar

Nasza firma świadczy usługi na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic, przywracając domom dawny blask. Szczególnie wiosną, kiedy coraz więcej czasu spędza się na zewnątrz, dobrze jest zadbać o wygląd gospodarstwa domowego. Chętnie odpowiemy Państwu na wszelkie pytania związane z czyszczeniem elewacji i dachów, a także wykonamy bezpłatną wycenę usługi. Zapraszamy do kontaktu!

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².