czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji, dachów i kostki brukowej Szamotuły

Firma 300bar działa na terenie Szamotuł i okolic, świadcząc usługi czyszczenia elewacji, kostki brukowej oraz dachów, bez względu na materiał z jakiego są wykonane. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, przywracając dawny blask domom jednorodzinnym, budynkom firmowym czy magazynom w Szamotułach. Usługa czyszczenia elewacji, kostki brukowej i dachówki jest ważna nie tylko ze względów estetycznych. W szczelinach fasad i dachów powstają bowiem wykwity biologiczne, jak mech, pleśń czy grzyby, będące realnym zagrożeniem dla konstrukcji domu czy jego poszycia.

Warto zdać się na specjalistów, aby całkowicie pozbyć się mikroorganizmów i brudu ze ścian. Bez odpowiednich narzędzi, a także wiedzy z zakresu doboru odpowiednich preparatów do danego materiału, nie uzyskamy oczekiwanych i przede wszystkim długofalowych efektów. Specjaliści 300bar do czyszczenia elewacji drewnianych, klinkierowych, czy z tynku w Szamotułach i okolicach wykorzystują profesjonalne myjki wysokociśnieniowe marki Karcher, które dzięki wymiennym i obrotowym dyszom i głowicom, docierają w najgłębsze zakamarki.

Czyszczenie dachów Szamotuły

Regularne czyszczenie dachu pozwoli zapobiec wystąpieniu nieplanowanego remontu. Podczas pozbywania się nagromadzonych zanieczyszczeń na poszyciu budynku, nasi fachowcy mogą ocenić jego kondycję i ewentualnie zalecić renowację. Nasza firma działa kompleksowo i przede wszystkim bezpiecznie. Podczas czyszczenie dachówki, specjaliści z 300bar, świadczącej usługi na terenie Szamotuł i okolic, wyposażeni są w odpowiednią asekurację, pozwalającą pracować na wysokościach. Za sprawą spełnienia zasad BHP, swobodnie poruszają się po dachu i docierają nawet w trudno dostępne miejsca.

Wieloletnia wiedza i doświadczenie 300bar w czyszczeniu dachów w Szamotułach to gwarancja dobrze wykonanej usługi, której efektami będą mogli się Państwo cieszyć przez długi czas. W procesie czyszczenia elewacji, kostki brukowej i dachów wykorzystujemy w pełni biodegradowalne detergenty, bezpieczne dla środowiska. Szerokie grono zadowolonych mieszkańców Szamotuł i okolicznych miejscowości sprawia, że śmiało możemy nazywać się specjalistami.

Czyszczenie dachów, kostki brukowej i elewacji z 300bar

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu, w godzinach od 8.00 do 20.00. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, którzy chcieliby przywrócić dawny blask swoim domom jednorodzinnym, a także biznesowymi. Wycenę czyszczenia dachów, kostki i elewacji wykonujemy przede wszystkim na podstawie charakteru zabrudzeń. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli stworzyć atrakcyjny kosztorys usługi oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².