czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji, dachów i kostki brukowej Rogoźno

Firma 300bar świadczy profesjonalne usługi czyszczenia elewacji, dachów i kostki brukowej w Rogoźnie oraz okolicznych miejscowościach. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami. Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem elewacji, dachów domów jednorodzinnych, magazynów, hal, przedsiębiorstw.

Fachowców z 300bar wyróżnia wieloletnie doświadczenie oraz wiedza z zakresu czyszczenia elewacji drewnianych, klinkierowych, tynkowych, betonowych, blaszanych, wykonanych z piaskowca oraz kamienia. Poza czyszczeniem elewacji, wykonujemy także czyszczenie dachówki ceramicznej w Rogoźnie. Usługę przeprowadzamy z zachowaniem największej staranności, przy wykorzystaniu w pełni biodegradowalnych, bezpiecznych dla środowiska preparatów. Umiejętne dobranie detergentów do czyszczenia elewacji i dachów w Rogoźnie jest bardzo ważne, ponieważ do każdego rodzaju materiału sprawdzi się inny specyfik.

Czyszczenie dachów i elewacji

Czyszczenie elewacji oraz dachów w Rogoźnie przebiega bardzo podobnie. Po dotarciu na miejsce, oceniamy charakter zabrudzeń, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć, a także skalę potrzebnych do wykonania prac. Następnie kiedy określimy już rodzaj oraz stopień zabrudzenia fasady lub poszycia, możemy przejść do działania. Pracownicy 300bar podczas czyszczenia elewacji i dachów w Rogoźnie, używają specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych gorącą wodą, które dzięki wymiennym i obrotowym końcówkom są w stanie dotrzeć w każde wgłębienie i szczelinę.

Proces czyszczenia dachu w Rogoźnie i okolicach jest bardziej skomplikowany od czyszczenia elewacji z uwagi na pracę na wysokościach. Samodzielne czyszczenie dachówki bez odpowiednich zabezpieczeń, może przynieść nie tylko uszkodzenie poszycia dachu, ale i utratę zdrowia, a nawet życia. Ponadto brak wiedzy z zakresu detergentów i niedysponowanie automatycznymi myjkami, nie wyeliminuje w całości problemu bardzo groźnych dla dachu wykwitów biologicznych. Nie warto ryzykować – 300bar bez problemu przywróci dawny blask budynkom w Rogoźnie za sprawą profesjonalnego czyszczenia dachów.

Czyszczenie elewacji i dachów Rogoźno

Firma 300bar pozostaje do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu, w godzinach od 8.00 – 20.00. Decydując się na czyszczenie elewacji, kostki brukowej lub dachówki ceramicznej, blaszanej czy betonowej, mieszkańcy Rogoźna i okolic mogą liczyć na efektywnie wykonaną usługę, a także zadowalające rezultaty. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a koszt wykonania usługi jest ustalany po niezobowiązujących oględzinach.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².