czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów i elewacji Gniezno

Usługą, jaką adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych jest czyszczenie elewacji w Gnieźnie. Specjalizujemy się w przywracaniu estetyki fasadom budynków, niezależnie z jakiego materiału zostały wykonane. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym pracę także na obiektach o znacznej wysokości, dzięki czemu w gronie naszych klientów znajdują się również właściciele bloków czy biurowców.

Zlecenia realizujemy metodami zapewniającymi nie tylko efektywność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Środki czy sprzęt dopasowujemy do materiału, z jakiego wykonana jest elewacja, usuwając z niej trwałe zabrudzenia, a także wykwity biologiczne mchu oraz nieestetyczne zacieki. Korzystamy z różnorodnych metod, wśród których jedną z najczęściej stosowanych są urządzenia marki Karcher oraz pianownice, służące do aplikacji biodegradowalnych detergentów.

Czyszczenie elewacji z klinkieru

W katalogu usług mamy między innymi czyszczenie elewacji z klinkieru. Wspomniane wcześniej myjki podają wodę pod wysokim ciśnieniem, dzięki któremu możliwe jest szybkie i bezpieczne usunięcie wszelkich zabrudzeń z fasady. Elementami zwiększającymi efektywność prac są różnorodne szczotki, umożliwiające umycie miejsc o utrudnionym dostępie. Z wyjątkową dbałością podchodzimy do kwestii ekologii, dlatego korzystamy jedynie z preparatów biodegradowalnych.

Naszym klientom zapewniamy usługi kompleksowe, obejmujące także czyszczenie drewnianych elewacji. Zabieg pozwala przywrócić budynkowi dawny blask, usuwając nie tylko kurz oraz zacieki, ale przede wszystkim mech, glony oraz pleśń. Do drewna stosujemy specjalne detergenty, które nie wpływają negatywnie na stan drewna. Zabieg pozwala zarówno odświeżyć wygląd elewacji, ale także zabezpieczyć ją przed niszczeniem.

Czyszczenie dachów Gniezno

Osobną kategorią usług jest czyszczenie dachów w Gnieźnie. Nowoczesny sprzęt, wysokiej jakości preparaty oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, pozwalają na realizację zleceń w obiektach, w których poszycie dachu wykonano z różnorodnych materiałów. Czyszczenie nie tylko przywraca estetykę nieruchomości, ale przede wszystkim przyczynia się do przedłużenia trwałości pokrycia dachowego.

Czyszczenie dachu z mchu, glonów, kurzu czy innych zabrudzeń również realizujemy z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń marki Karcher. Końcówki, w tym obrotowe, odpowiadają za efektywność mycia oraz dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Realizujemy także czyszczenie dachówki ceramicznej, która z biegiem czasu traci swoje pierwotne walory estetyczne. Wówczas, w zależności od rodzaju zabrudzeń, aplikujemy ciepłą lub zimną wodę pod odpowiednim ciśnieniem oraz detergenty, dopasowane do materiału, z jakiego wykonano poszycie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej mycie dachów, w tym czyszczenie dachówki. Zapewniamy najwyższą jakość usług, terminowość oraz profesjonalizm. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Podczas wstępnej rozmowy poznacie państwo także koszt czyszczenia dachu oraz uzgodnicie dogodny termin realizacji usługi.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².