czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów Murowana Goślina

Początek wiosny sprzyja pracom w ogrodzie i odświeżaniu okolicy naszego domu. Oprócz opieki nad roślinami, warto zadbać także o wygląd i przede wszystkim kondycję fasad budynku oraz dachów, w czym pomoże ich czyszczenie. Nie należy zaniedbywać tego obowiązku, ponieważ mech, pleśń czy grzyby, które rozwijają się w szczelinach i wgłębieniach, niekorzystnie wpływają na kondycję nieruchomości.

Skorzystanie z usług profesjonalistów z 300bar, którzy działają na terenie Murowanej Gośliny i okolic, zagwarantuje Państwu skuteczne pozbycie się wykwitów biologicznych, a także wszelkiego rodzaju plam. Do czyszczenia elewacji w Murowanej Goślinie i okolicach wykorzystujemy bowiem myjki wysokociśnieniowe marki Karcher, które dzięki wymiennym i obrotowym dyszom oraz głowicom, są w stanie skutecznie wyeliminować nagromadzony brud.

Czyszczenie dachów Murowana Goślina

Niemniej ważne od doglądania fasad, jest czyszczenie dachówki. Podobnie jak w przypadku ścian, również na dachu osadzają się wszelkiego rodzaju nieczystości, a opady deszczu i słońce służą rozkwitaniu roślinności. Czyszczenie dachu nie jest jednak łatwe, a brak odpowiednich narzędzi nie usunie skutecznie brudu. Z pomocą mieszkańcom Murowanej Gośliny przychodzi firma 300bar. Oprócz specjalistycznych maszyn myjących, nasi fachowcy dobierają także wysokiej jakości detergenty, które równocześnie są w pełni biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska.

Fachowcy, którzy wykonują czyszczenie dachów w Murowanej Goślinie i okolicach, przestrzegają wszystkich zasad BHP. Pracownicy 300bar wyposażeni w odpowiednie zabezpieczenia, pozwalające na swobodne poruszanie się po dachu i możliwość dotarcia w każde, nawet trudno dostępne miejsce. Cykliczne czyszczenie dachówki ceramicznej, betonowej czy dachu z blachy służy także przeprowadzeniu przeglądu dachu i zapobieganiu wystąpienia nieplanowanego remontu.

Czyszczenie dachów, kostki brukowej i elewacji z 300bar

Konsultanci 300bar są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8.00 do 20.00. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego kosztorys czyszczenia dachów, kostki i elewacji ustalimy przede wszystkim w oparciu o rodzaj zanieczyszczeń oraz wielkość powierzchni. Dzięki temu zyskają Państwo gwarancję atrakcyjnych cen. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Murowanej Gośliny i okolicznych miejscowości. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².