czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów Jarocin

Właściciele domów jednorodzinnych w Jarocinie muszą zadbać o  kilka kwestii, jeśli chcą z powodzeniem cieszyć się piękną przestrzenią. Podstawową czynnością jest regularnie czyszczenie dachówki. Doglądanie i konserwacja dachu to mus nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale przede wszystkim zapobieganie uszkodzeniom i zapewnienie bezpieczeństwa domownikom.

Na dachu gromadzi się wiele nieczystości – porosty, mchy i pył. W dłuższej perspektywie czasu niechciana roślinność może naruszyć strukturę dachu, a w upalnym, letnim okresie nawet narazić na jego samoistne podpalenie i dodatkowe koszty. Usługa czyszczenia dachówki ceramicznej to równocześnie sprawdzanie stanu dachu i wykrywanie, czy istnieje potrzeba renowacji wybranych miejsc. Regularność jest kluczem, by nic nie mogło nas niemiło zaskoczyć.

Czyszczenie elewacji – Jarocin

Oczyszczanie dachu z mchu jest niepodważalnie ważną kwestią, dlatego warto powierzyć ją w ręce specjalistów z 300bar. Jakie płyną z tego korzyści? Nienarażanie własnego zdrowia, a nawet życia. Nasi fachowcy wyposażeni są w sprzęt zabezpieczający, który pozwala swobodnie poruszać się na wysokościach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze odpowiednich preparatów do danej nawierzchni dachu. Do oczyszczania wykorzystujemy maszyny firmy Karcher, co gwarantuje wysoką jakość usług oraz długotrwały efekt. Bez odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi ani rusz.

Działamy kompleksowo. Zajmujemy się także czyszczeniem drewnianych elewacji oraz elewacji z cegły klinkierowej, przywracając domom estetyczny wygląd. Na elewacji budynków naturalnie osadza się zabrudzenie. Wpływają na to warunki atmosferyczne, głównie opady deszczu oraz śniegu. Oprócz tego na ścianach nawarstwia się smog, pozostawiając czarne smugi. Długotrwałe zanieczyszczenie elewacji, na której pojawi się mech czy pleśń, skutkuje pogorszeniem się stanu budynków. Nie musisz jednak dokładać sobie obowiązków i stresu – pracownicy 300bar zadbają o Twój dom.

Oczyszczanie elewacji oraz dachów w Jarocinie

Firma 300bar przywraca dobrą kondycję dachom oraz elewacjom domów Wielkopolan. Wykonujemy usługę czyszenia elewacji i dachów w Jarocinie, jednakże istnieje możliwość wykonania usługi na terenie całego kraju. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu, od godziny 8 do 20. Nasi fachowcy są w stanie zagwarantować nie tylko czysty dom, ale i jego bliską okolicę jak chodniki, garaż czy parking. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego najlepiej umówić się na rozmowę z naszym konsultantem.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².