czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów Grodzisk Wielkopolski

Wiosna sprzyja pracom w ogrodzie i porządkowaniu okolicy wokół domu. Wówczas dobrze pomyśleć o przywrócenie dawnego blasku elewacjom i dachom, które w okresie jesienno-zimowym łatwo ulegają zabrudzeniu. Niekorzystnie wpływają na nie m.in. zanieczyszczenia atmosferyczne i opady. Żeby osiągnąć jak najlepsze efekty czyszczenia elewacji i dachów, warto skorzystać z pomocy 300bar, firmy, która działa na terenie Grodziska Wielkopolskiego i okolic.

Oprócz kwestii estetycznych, czyszczenie drewnianych czy wykonanych z klinkieru elewacji to także zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem wykwitów biologicznych, rozwijających się w  szczelinach fasady. Fachowcy z Grodziska Wielkopolskiego skutecznie pozbywają się grzybów, pleśni czy mchu ze ścian, wykorzystując do tego profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher, posiadające wymienne i obrotowe końcówki. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów sprawi, iż czyszczenie elewacji przyniesie długofalowe efekty.

Czyszczenie dachów – Grodzisk Wielkopolski 

Nie mniej ważnym obowiązkiem jest czyszczenie dachówki. Niedoglądanie, w jakiej kondycji jest dach budynku, może przyczynić się do naruszenia konstrukcji i w konsekwencji nieplanowanych kosztów remontu, stąd warto być regularnym. Nie opłaca się jednak czyścić dachu samodzielnie. Dlaczego? Przede wszystkim istnieje duża szansa na to, że detergenty zostaną źle dobrane, co może przynieść odwrotne do zamierzonych efekty. 

Kolejną kwestią, ale nie mniej ważną, jest brak odpowiednich zabezpieczeń, które pozwalają na swobodą pracę na wysokościach. Specjaliści 300bar, działający w Grodzisku Wielkopolskim i okolicach, wykonują usługę czyszczenia dachu zgodnie z przepisami BHP, niwelując niemal całkowicie ryzyko wypadku. Nie muszą więc Państwo ryzykować własnym zdrowiem, by wyczyścić dachówkę ceramiczną w Grodzisku Wielkopolskim i okolicach – służymy pomocą! 

Czyszczenie w Grodzisku Wielkopolskim

Nasza firma pozostaje do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu, w godzinach od 8.00 do 20.00. Zapraszamy do kontaktu klientów z Grodziska Wielkopolskiego i okolicznych miejscowości, dla których ważne jest utrzymanie estetycznego i  bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny czy pracowników. Gwarantujemy atrakcyjne ceny czyszczenia elewacji i dachów oraz długofalowe efekty. 

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².