czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie elewacji i dachów Mosina

Nasza firma zajmuje się czyszczeniem elewacji oraz dachów w Mosinie i sąsiednich miejscowościach. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy chcą zadbać o wygląd domu jednorodzinnego, a także klientów biznesowych, mających na celu odświeżenie budynku firmy czy magazynów. Podczas realizacji zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości detergenty, dobrane ówcześnie pod materiały, z których wykonana jest elewacja. W trosce o naturę, wybieramy preparaty bezpieczne dla środowiska i biodegradowalne. 

Naszą pracę wspomaga sprzęt marki Karcher. Myjki ciśnieniowe z wymiennymi końcówkami docierają w najmniejsze szczeliny, całkowicie pozbywając się zanieczyszczeń. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, współpracę rozpoczynamy od ustalenia rodzaju materiału, z jakiego wykonana jest fasada lub dach, a także charakteru zabrudzeń. Innymi sposobami bowiem zwalczamy zacieki czy osady z sadzy, a innymi wykwity biologiczne. 

Czyszczenie dachów w Mosinie

Dbanie o dobry stan dachu to istotna kwestia, dotycząca nie tylko wyglądu zewnętrznego, ale i bezpieczeństwa mieszkańców domu. Na górnej części budynku gromadzi się wiele nieczystości, jak porosty czy mech, które długo nieusuwane mogą doprowadzić do naruszenia struktury i narazić na nieplanowany remont. Usługa czyszczenia dachówki ceramicznej to świetna okazja, by sprawdzić stan techniczny dachu i upewnić się, że nie potrzebuje zreperowania. 

Warto zdać się na doświadczenie i profesjonalizm 300bar. Nasi fachowcy wyposażani są w zabezpieczenia, pozwalające pracować na wysokościach i zapewniające bezpieczeństwo podczas wykonywania usługi. Nie ma potrzeby, byś narażał swoje zdrowie, a nawet życie. Nasza wieloletnia działalność przy oczyszczaniu dachówek i pokaźne grono zadowolonych klientów z Mosiny, daje Ci gwarancję dobrze wykonanej usługi, co ciężko byłoby osiągnąć działając indywidualnie.

Czyszczenie elewacji – Mosina

Z powodzeniem dbamy nie tylko o dachy, ale i piękny wygląd fasad domów. Regularne czyszczenie drewnianych elewacji jest bardzo ważne. Atakujące drewno wykwity, jak chociażby pleśń, stanowią zagrożenie dla konstrukcji budynków. Dobierając preparaty myślimy o pozbyciu się zabrudzeń oraz o nie naruszeniu struktury surowca. Nie inaczej jest w przypadku czyszczenia elewacji z klinkieru. Dla uzyskania lepszego efektu wykorzystujemy ciepłą i zimną wodę, która z pomocą myjek ciśnieniowych, trafia do źródła problemu. 

Zapraszamy do współpracy! Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i stworzymy indywidualną, atrakcyjną wycenę usługi.

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².