Czyszczenie dachów Poznań

czyszczenie dachów poznań

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe czyszczenie dachów Poznań i Wielkopolskie, wykonanych z różnych materiałów. Usługa polega na usunięciu wszelkich zabrudzeń z powierzchni dachu, w tym wykwitów biologicznych, czyli mchu, glonów czy pleśni. Stosujemy metody oraz środki w pełni bezpieczne dla poszycia dachu, których ogromnym atutem jest biodegradowalność.

Regularne czyszczenie dachów jest niezbędne nie tylko z uwagi na estetykę budynku, ale także na stan poszycia. W wyniku działania wilgoci, zmiennych warunków atmosferycznych czy czynników środowiskowych i biologicznych, dach z czasem niszczeje, dlatego też ważne jest zadbanie o jego stan. Zapewniamy skuteczne czyszczenie, także miejsc o utrudnionym dostępie. Zapewniamy terminową realizację usługi oraz najwyższą jakość.

Czyszczenie dachu z mchu

Wiele osób sądzi, że czyszczenie dachu z mchu dotyczy jedynie budynków starych i zaniedbanych. Mech jednak ma to do siebie, że doskonale rozwija się w miejscach wilgotnych i zacienionych, dlatego też na dachu znajduje idealne środowisko do wzrostu. Jest on zauważalny przede wszystkim w zakamarkach, w szczelinach oraz na łączeniach. Korzystając z profesjonalnych urządzeń, zapewniamy skuteczne pozbycie się mchu z dachu.

Służą do tego nie tylko myjki ciśnieniowe, ale przede wszystkim różnorodne końcówki, w tym obrotowe. Dzięki wysokiemu ciśnieniu oraz ruchom szczotki eliminacja mchu jest szybka i efektywna. W miejscach silnie zabrudzonych wykorzystujemy nowoczesne detergenty, które nanosimy specjalnymi pianownicami. Z ogromną dbałością podchodzimy do kwestii ekologicznych, dlatego też stosowane środki są biodegradowalne.

Czyszczenie dachówki

Realizujemy również czyszczenie dachówki Poznań, która z czasem traci swą pierwotną estetykę, nie pełniąc tym samym funkcji dekoracyjnych. Pokryta kurzem oraz mchem staje się matowa, a kolor traci na intensywności. Rozwiązaniem jest skuteczne czyszczenie dachówki ceramicznej, z wykorzystaniem myjek. W zależności, z jakim rodzajem zabrudzeń mamy do czynienia, wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem podawanej pod ciśnieniem wody gorącej lub zimnej. Czyszczenie eliminuje wszelkie zabrudzenia, nawet te wieloletnie, które wniknęły w strukturę dachówki.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej czyszczenie dachów Poznań i Wielkopolskie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując klientom rozwiązania dopasowane do rodzaju zabrudzeń oraz materiału, z jakiego zostało wykonane poszycie dachu. Aby dowiedzieć się więcej o zakresie oferowanych usług, a także umówić termin realizacji zabiegu czyszczenia dachu, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Mycie i czyszczenie dachów Poznań – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów na ternie województwa Wielkopolskiego uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Z usługi czyszczenia dachówki w Poznaniu oraz pozostałych miejscowościach w województwie wielkopolskim korzystają klienci z sektora prywatnego, właściciele firm oraz zarządcy nieruchomości. Na jakość świadczenia wpływa m.in. działanie w oparciu o urządzania marki Karcher, a dokładniej myjki wysokociśnieniowe. Producent specjalistycznych narzędzi działa na rynku od 1935 roku i niemal od razu stał się jednym z liderów w branży. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie, znajomość potrzeb użytkowników oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologi, myjki Karcher spełniają najwyższe standardy. To z kolei oznacza, że posługiwanie się fachowym sprzętem zwiększa dokładność i skuteczność czyszczenia dachówki w Poznaniu i aglomeracji.

Myjki sprawdzają się idealnie w czyszczeniu zarówno niewielkich, jak i sporych powierzchni. Usuwanie zabrudzeń profesjonalnym sprzętem jest łatwiejsze, gdyż fachowcy mogą w prosty sposób dostosować moc ciśnienia wody do rodzaju nieczystości oraz materiału, z jakiego wykonane jest poszycie. Dzięki temu specjaliści nie tylko dokładnie wyczyszczą dachówkę w Poznaniu i innych miejscowościach w województwie wielkopolskim, ale również nie naruszą struktury dachu. Zastosowanie myjki ciśnieniowej to pewność szybkiej i efektywnej pracy.

Czyszczenie blachodachówki Poznań, Wielkopolska

Usługa czyszczenia dachówki w Poznaniu i okolicach obejmuje poszycia, wykonane z różnych tworzyw. Zespół naszej firmy zajmie się usuwaniem zabrudzeń oraz wykwitów biologicznych z dachówki betonowej, ceramicznej, klinkierowej, blachodachówki i papy. Mycie zawsze poprzedzane jest dokładną weryfikacją stanu dachu i materiału, jakim jest pokryty. Analiza pozwala dobrać odpowiednią metodę czyszczenia i detergenty, a poza tym także powiadomić klientów o ewentualnych nieszczelnościach poszycia, by mogli w porę wykonać niezbędną naprawę.

Czyszczenia dachów Poznań ceny

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².