czyszczenie dachów poznań

Czyszczenie dachów i elewacji Kalisz

Smog, kurz czy opady atmosferyczne to zaledwie część rzeczy, które przyczyniają się do zabrudzenia fasad budynków oraz dachów. Właściciele domów jednorodzinnych muszą dbać o estetykę swoich posiadłości, ale także, a nawet przede wszystkim, o bezpieczną przestrzeń. Regularne czyszczenie elewacji oraz dachów to obowiązek, którego nie należy odkładać, ponieważ na fasadzie budynku i dachu nierzadko rozkwitają mikroorganizmy biologiczne, mogące naruszyć ich strukturę i narazić nas na nieplanowane koszty remontu. 

Zadanie czyszczenia elewacji najlepiej powierzyć specjalistom z 300bar, działającym na terenie Kalisza i okolic. Dlaczego nie warto działać na własną rękę? Brak fachowych narzędzi oraz wiedzy z zakresu doboru preparatów do materiału, prawdopodobnie nie przyniesie oczekiwanych efektów. Istnieje nawet ryzyko, iż nieodpowiednie detergenty zniszczą fasadę budynku. Firma 300bar do czyszczenia elewacji drewnianych i klinkierowych wykorzystuje profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher, które dzięki wielu wymiennym końcówkom są w stanie dotrzeć do każdej szczeliny, gwarantując skuteczne oszczenienie elewacji. Dodatkowo starannie dobrane preparaty poradzą sobie z najtrwalszymi zabrudzeniami, równocześnie nie niszcząc struktury fasady czy dachu.

Czyszczenie dachów – Kalisz 

Dach to kolejny element domu, który regularnie musimy doglądać. Samodzielne czyszczenie dachówki stwarza jednak zagrożenie dla zdrowia, ponieważ bez odpowiedniego zabezpieczenia przystosowanego do pracy na wysokościach, łatwo o upadek. Wielkopolska firma 300bar, działająca na terenie Kalisza i okolic, wyposaża swoich pracowników w niezbędny sprzęt, dzięki czemu mogą swobodnie przemieszczać się po dachu podczas oczyszczania go z mchu, porostów i innych wykwitów biologicznych. Nie ma potrzeby, by musieli Państwo ryzykować.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, iż do oczyszczania dachówki z mchu i innych zabrudzeń, jesteśmy w stanie wybrać skuteczne i bezpieczne detergenty. W trosce o środowisko, 300bar do oczyszczania m.in. dachówki ceramicznej czy drewnianych elewacji wykorzystuje preparaty w pełni biodegradowalne. Dzięki temu żadne chemiczne nieczystości nie zanieczyszczą środowiska.

Czyszczenie dachów i elewacji w Kaliszu

Firma 300bar zajmuje się oczyszczaniem dachów oraz elewacji w Kaliszu i okolicach, przywracając dobrą kondycję zarówno domom jednorodzinnym, jak i garażom czy budynkom firmowym. Z uwagi na różne potrzeby naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Stworzymy dla Państwa bezpłatną wycenę usługi oczyszczania dachu lub elewacji, a także odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Mycie i czyszczenie dachów – oferta

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ciśnieniowe dachów pokrytych:

 • dachówką betonową,
 • dachówką klinkierowa,
 • blachodachówką,
 • papą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Cena czyszczenia dachów uzależniona jest od kilku czynników, które wpływają na wybór zastosowania odpowiedniej metody czyszczenia:

 • rodzaj i stopień zabrudzenia,
 • wielkość czyszczonej powierzchni,
 • czyszczenie wodą, bądź środkiem czyszczącym,
 • dostęp do prądu, siły,
 • wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

Czyszczenia dachów – cennik:

 • zabrudzenia atmosferyczne – od 8 do 20 zł za m²;
 • zabrudzenia atmosferyczne oraz porosty, mchy ,grzyby – od 10 do 30 zł za m².