Czyszczenie elewacji z cegły

Elewacje z cegły są rozwiązaniem stosowanym od pokoleń i pomimo upływu lat, wciąż cieszą się dużą popularnością. Ceglane fasady wpasowują się w styl industrialny, który nawiązuje do surowego designu i prostych wykończeń. Cegła na elewacjach, jak zresztą każdy inny materiał, narażona jest na szkodliwe działanie zmiennych warunków atmosferycznych – opadów, mrozów, promieniowania UV oraz rozwijających się na jej powierzchni mchu, pleśni czy glonów. Czyszczenie elewacji z cegły jest więc nieodłącznym elementem listy obowiązków właścicieli nieruchomości.

Czyszczenie elewacji ceglanej, bez względu na to, czy mowa o domu jednorodzinnym, czy budynku firmowym, należy przeprowadzać co najmniej raz w roku. Najczęściej elewacje z cegły czyści się na wiosnę, aby zmyć osadzony na fasadach smog, kurz, zacieki po śniegu oraz wyeliminować powstałe mikroorganizmy. Wbrew pozorom, czyszczenia elewacji z cegły nie wykonuje się tylko ze względów estetycznych, ale również z uwagi na zwiększenie bezpieczeństwa. Zaniedbywanie czyszczenia elewacji ceglanej przyczynia się bowiem do uszkodzenia materiału, co może narazić mieszkańców na duże straty finansowe i nieplanowany remont.

Czyszczenie elewacji ceglanej

Aby skutecznie wyczyścić elewację ceglaną, warto zdać się na doświadczenie, wiedzę i umiejętności specjalistów. Zlecając fachowcom czyszczenie elewacji z cegły zyskują Państwo pewność jakościowych usług oraz długoterminowych efektów. Nasza firma wykonuje profesjonalne czyszczenie elewacji ceglanej z glonów, mchu, porostów i innych wykwitów biologicznych oraz wszelkich zacieków i zabrudzeń. Do czyszczenia fasad z cegły wykorzystujemy wysokociśnieniowe myjki marki Karcher na gorącą wodę.

Doskonałe przygotowanie merytoryczne naszych profesjonalistów pozwala na dobranie odpowiednich preparatów do czyszczenia elewacji z cegły, które nie zniszczą struktury materiału, jednocześnie będąc skutecznym sposobem na pozbycie się niechcianych zabrudzeń. Warto zaznaczyć, że do czyszczenia elewacji ceglanych i nie tylko, wykorzystujemy w pełni biodegradowalne, ekologiczne detergenty, które w żadnym stopniu nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne.

300bar – czyszczenie elewacji ceglanych

Kiedy poszukują Państwo kompleksowej usługi czyszczenia elewacji z cegły i innych materiałów, nawiązanie współpracy z naszą firmą będzie idealnym pomysłem. Ofertę czyszczenia elewacji z glonów i pozostałych wykwitów czy plam kierujemy zarówno do klientów z sektora prywatnego, jak i biznesowego. Działamy głównie na terenie Poznania i pozostałych miejscowości w województwie wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli ustalić szczegóły czyszczenia elewacji ceglanej i przygotować indywidualny kosztorys.