Czyszczenie elewacji z cegły

Zacieki po opadach atmosferycznych, osady po smogu, nieestetyczne wykwity biologiczne – to kilka powodów sprawiających, iż zlecenie usługi czyszczenia elewacji z cegły staje się koniecznością. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym myciem fasad. Dzięki fachowemu działaniu przywracamy budynkom pierwotny, estetyczny wygląd. Z usługi często korzystają zarówno osoby prywatne, dbające o domy jednorodzinne i garaże, jak i przedsiębiorcy, zatrudniający profesjonalistów do czyszczenia elewacji obiektów firmowych, hal produkcyjnych, magazynów.

 Ściany budynków są wizytówką nieruchomości, dlatego warto przeprowadzać regularne czyszczenie elewacji ceglanej z glonów, innych wykwitów czy zabrudzeń. Jako profesjonaliści zalecamy myć fasady przynajmniej raz w roku, najlepiej wiosną lub latem, by pozbyć się zanieczyszczeń po okresie jesienno-zimowym. Cenimy sobie indywidualne podejście, więc każde zlecenie traktujemy w sposób priorytetowy i ważny. Na świadczenie składa się przeprowadzenie dokładnych oględzin budynku, wybór odpowiedniego preparatu do materiału, z jakiego wykonana jest fasada oraz oczywiście szczegółowe mycie. 

Czyszczenie elewacji ceglanej 

Usługa, jaką oferujemy, ma na celu poprawić wygląd fasady, ale nie tylko. Kontrahenci decydują się na kompleksowe czyszczenie ścian budynku, gdyż jest to dodatkowa okazja do przeprowadzenia analizy stanu technicznego fasady, a w niektórych przypadkach także poszycia obiektu. Nasi doświadczeni fachowcy sprawdzają, czy myta elewacja z klinkieru posiada jakiekolwiek wady i niezwłocznie informują o ewentualnych uszkodzeniach usługobiorcę. Profilaktyka pozwala uchronić klientów przed pojawieniem się nieplanowanych wydatków.

 Usługę wykonujemy w oparciu o wysokiej klasy narzędzia marki Karcher. W czyszczeniu elewacji ceglanej z glonów, mchu czy osadów pomocna okazuje się myjka wysokociśnieniowa na ciepłą wodę. Urządzenie wyposażone jest w komplet różnych końcówek, które z łatwością dopasowują się do wszystkich szczelin i wgłębień w fasadzie, docierając do nawet trudno dostępnych miejsc. Fakt ten przekłada się na precyzyjność świadczenia. Na skuteczność usługi wpływają również staranie dobrane do cegły preparaty. Detergenty sprawnie usuwają wszelkie zabrudzenia, a przy tym nie szkodzą strukturze klinkieru. Ponadto, płyny są w pełni biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. 

Czyszczenie elewacji z cegły Poznań 

Kiedy poszukują Państwo kompleksowej usługi mycia elewacji z cegły lub innych materiałów, nawiązanie współpracy z naszą firmą będzie idealnym pomysłem. Gwarantujemy dokładność w usuwaniu zabrudzeń, terminowość świadczeń, atrakcyjne ceny oraz dzielenie się specjalistyczną wiedzą dotyczącą renowacji fasad. Czyszczenie elewacji z cegły wykonujemy w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu z kadrą specjalistów.